Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
BIOKOMINEK ORG
BIOKOMINEK ORG
Pierwszy europejski portal o biokominkach: Pierwszy europejski magazyn o biokominkach: Porady, opinie, marki, inspiracje, aktualności, cen, paliwo do biokominków

Serwis biokominek.org to pierwszy europejski portal wiedzy o biokominkach. Ideą funkcjonowania naszego serwisu jest dostarczanie czytelnikom świeżych i rzetelnych informacji o biokominkach. Znajdziecie tu Państwo prezentacje konkretnych modeli, marki biokominków, projekty, porady, opinie, inspiracje projektantów, aranżacje wnętrz i realizacje.

Pomysłodawcą i właścicielem serwisu jest firma LOVTER Sp. z o.o. Portal powstał jako niezależny serwis powstały z inicjatywy specjalistów, projektantów i miłośników skupionych wokół prężnie rozwijającej się w Europie i Polsce branży biokominków zasilanych paliwem opartym na etanolu.

Nasza redakcja współpracuje z największym w Europie stowarzyszeniem producentów i dystrybutorów biokominków SAFALC, będącej instytucją zajmującej się promowaniem idei biokominków i zrzeszaniem firm dbających o wysoką jakość produktów.

Jesteśmy partnerem pierwszego europejskiego portaluo biokominkach http://www.kominkiwpolsce.pl/akowood_,f,305.html
Strona internetowa:www.biokominek.org
Wizytówka:www.biokominkiorg.kominkiwpolsce.pl
Adres e-mail:redakcja@biokominek.org
Telefon:tel.kom.+48 504 455 825

Ulica:Magazynowa 3
Kod i miasto:30-858 Kraków
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia